У Тернополі вперше вручатимуть орден "За спасіння життя"

Опубліковано:
11 Березня, 2016

15 березня у Тернополі вперше в Україні відзначатимуть громадською відзнакою орденом “За спасіння життя” медичних працівників. Як розказав отче Олексій Левенець, з такою ініціативою виступив Благодійний фонд “Вірую”.

У вівторок орден отримують Воронцова Тамара Олександрівна – лікар-педіатр; Кухар Андрій Левович – лікар-стоматолог; Лисенко Ілля Джонович (псевдонім – Хоттабич) – засновник медичної служби АСАП ЕМС ХОТТАБИЧ; Мединський Микола (псевдонім – Залізняк) – священник-капелан, засновник капеланської служби ДУК ПС; Лось Дмитро Володимирович – лікар- хірург; Салагорник Андрій Володимирович – лікар; Свідерський Юрій Юрійович – лікар-хірург.

 

На ордені зображена постать видатного діяча в галузі охорони здоров’я і медичної освіти, лікаря та науковця, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України, професора Леоніда Якимовича Ковальчука, який упродовж своєї лікарської діяльності врятував не одне людське життя. Орденом планується відзначати людей, які своїми діями врятували життя іншої людини або своєю працею сприяли спасінню життя інших, а також за наукові відкриття в галузі медицини, які зберегатимуть здоров’я української нації.

Макет ордену розробив тернопільський художник, дизайнер Олег Кіналь, а виготовлені державні нагороди на підприємстві ВТО “Орден” у м. Києві.

Нагородження громадською відзнакою-орденом «За Спасіння Життя» відбуватимуться щорічно 15 березня та 1 жовтня.
 
Також громадськості міста буде представлено перевидання «Календарця Українця-Націоналіста» 1942 року, яке сьогодні побачило світ під назвою «Календарець захисника України» та презентація книги Казимира Яреми «Кривава боротьба за волю України». Для усіх журналістів після урочистостей буде проведена прес-конференція.

Вручення громадської відзнаки ордена «За Спасіння Життя» відбудеться 15 березня у вівторок о 16:00 в актовій залі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця
20:11, 18 Квітня, 2024

“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця

Блоги

ТОП новини тернопільщини: