21 листопада на Театральному майдані Тернополя відзначили День Гідності та Свободи та другу річницю Майдану. Зібралися тернополяни, влада і духовенство. За загиблими Героями Небесної Сотні та бійцями АТО відправили молебень, вшанували їх хвилиною мовчання і виклали герб із палаючих свічок. На площі лунали патріотичні пісні.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Після вшанування на центральній площі міста молодь поїхала на микулинецьке кладовище, де до могил полеглих воїнів поклали квіти та помолилися за душі наших захисників, які відійшли у вічність. Тернополяни кажуть, що ніколи не забудуть подвиг своїх земляків-героїв та продовжуватимуть боротьбу за незалежність України