У Тернополі в парку Шевченка оновлять освітлення та пішохідні доріжки

Опубліковано:
5 Травня, 2016 о 12:23

На утримання та оновлення тернопільських парків закладено майже 8 мільйонів гривень. За словами міського голови Сергія Надала, за ці кошти відремонтують освітлення, пішохідні ділянки та проведуть благоустрій у всіх парках міста.

 

Зокрема, вже цього року планують розпочати оновлення парку Шевченка. Там з’являться нові ліхтарі та облаштують «стежку здоров’я». Чекають зміни і на Старий Парк, там встановлять дитячий майданчик та займуться реконструкцією пагорбу Слави.

 

– В п’яти тернопільських парках проведуть ряд капітальних робіт. Зокрема, у парку Шевченка заплановано облаштувати «стежку здоров’я», оновити пішохідні зонибіля острівка «Чайка», зробити ремонт підпірної стінки навколо острівка, а також провести роботи по додатковому освітленню парку, – зазначає очільник міста.

 

Зміни та ремонти чекають також на парк «Національного відродження», «Топільче» та «Парк Здоров’я».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Костянтин Грубич
14:12, 2 Серпня, 2026

Телеведучий Костянтин Грубич про Тернопільщину: «Я думав, мене вже важко здивувати»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: