Як і минулого року безкоштовно у школах харчують лише дітей із соціально-незахищених сімей розповідають, у Тернопільському міському управлінні освіти і науки.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Всі інші школярі свій обід оплачують. Дізнатись його вартість та ознайомитись із меню журналісти завітали у 6-ту школу-ліцей імені Назарія Яремчука. Тут навчається близько тисячі дітей. З них – лише 15 належать до соціально-незахищеної категорії. Директор навчального закладу Олександр Остапчук розповідає, і діти, і батьки харчуванням задоволені.