У Тернополі Президент вшанував пам’ять загиблих героїв-артилеристів (Фотофакт)
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 14 Січня, 2016 о 20:13
24.06.2026
21:33:57
Під час відвідування 44-ї окремої артилерійської бригади, яка дислокується в Тернополі, Президент вшанував пам’ять воїнів-артилеристів, які загинули, виконуючи обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції.
Президент поклав квіти до підніжжя пам’ятника-стели загиблим воїнам-артилеристам.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школу в Соколові на Тернопільщині Президент відкривав з вертепом
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026