За неофіційною інформацією, ціни на квартири у Тернополі можуть зрости. Тepнoпiльcькi ріелтори ніби-то можуть збільшити ціни на нерухомість через прояви корупції, під час виділення земельних ділянок.

 



Подейкують про те, що у забудовників із міською владою останнім часом дещо напружена ситуація щодо надання землі під забудови і забудовники шукають підтримку у депутатів, аби вирвати собі шмат території у Тернополі. Тепер не так просто як раніше.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міській раді нова більшість. Без Надала і з “Самопоміччю”

 

Ото ж кажуть, що ціни на квартири можуть зрости навіть попри те, що в країні війна та економічна криза і грошей на дорого вартісні житла громадянам ніде дістати.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Інтерв'ю
З докторантури на передову: історія тернопільського “Історика” з 105-ї бригади
22:13, 17 Січня, 2025

З докторантури на передову: історія тернопільського “Історика” з 105-ї бригади

ТОП новини тернопільщини: