У Тернополі запрацював другий “Центр по допомозі для малозабезпечених”. Благодійні фонди “Апостол” та “Фонд Добрих Людей” розпочали роботу центру у церкві Святого Івана Богослова на проспекті Злуки, 14. За допомогою люди можуть звертатися кожного четверга з 15.00 до 18.00 години.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Там надають підтримку пенсіонерам, інвалідам, ветеранам УПА, багатодітним сім`ям та кожному, кому справді необхідна допомога. Керівники благодійних фондів “Апостол” та “Фонд Добрих Людей” кажуть, що в такий складний для країни час українці мають допомагати один одному, незалежено від бюрократично-документальної тяганини, в яку громадян часто «заганяє» держава.