З міського бюджету виділили 400 тисяч гривень на заміну міських “лежачих поліцейських”. Загалом у місті є три обмежувачі руху – на проспекті Степана Бандери в районі Клінічної лікарні, біля 6 школи на пішохідному переході і по вулиці Крушельницькій на пішохідному переході.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Окрім заміни трьох, в управлінні житлово-комунального господарства також планують один обмежувач руху встановити.
– Вартість їхня коливається від 100 до 300 тисяч. Так, щоб використати раціонально кошти бюджетні. І постараємось встановити їх у цьому році. Тобто все буде залежати від тих коштів. Ми не знаємо, на сьогодні і ціни ростуть з 1 березня на основні будівельні матеріали. Можливо, прийдеться і робити перерахунки кошторисів. Воно може бути здорожчання, а тому що зможемо, те зробимо, – розповів начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ Андрій Дроздовський.
Замінювати «лежачі поліцейські» потрібно тільки за теплої погоди, кажуть в управлінні. Тому сьогодні очікують більш високих температур, пишуть на сайті ІНТБ.