Близько 500 тисяч гривень виділили в Тернополі на ремонт та заміну світлофорів. Поки що замінили лише лампи на світлодіодні, які значно економніші. Кабелі та контролери оновлять згодом.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Планують поставити і два нових світлофори на вулиці Довженка, Л. Українки та поблизу ринку “Мотор” і психо-неврологічної лікарні.
– Є таке бачення, щоб поставити новий світлофор на перехресті вулиць Довженка та Лесі Українки. Також є бачення встановити новий світлофор у районі ринку «Мотор» та психо-неврологічної лікарні, оскільки там дуже пожвавлений рух автівок і є небезпека для транспорту і пішоходів, – розповів директор КП «Тернопільміськсвітло» Олег Лехіцький.
Нагадаємо, що з ініціативи очільника Тернополя у місті діє інноваційна система дистанційного керування роботою світлофорів.Відтак, диспетчер на моніторі в онлайн-режимі спостерігає за роботою даних об’єктів та може вносити зміни у їх режим.