На День міста, 28 серпня, у Тернополі проїзд для тернополян та гостей міста, які будуть одягнені у вишиванки, – безкоштовний. Таку домовленість із перевізниками досягнув виконавчий комітет міської ради.
«Усі пасажири, які 28 серпня будуть одягнені у національному українському одязі, їздитимуть у громадському транспорті Тернополя, тобто у маршрутках та тролейбусах, безкоштовно, – розповідає міський голова. – Також цього дня усі пенсіонери їздитимуть безкоштовно без обмежень у всіх видах громадського транспорту міста».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера