На своїй сторінці в “Фейсбуці” він виставив фотографію свого бюлетеня із галочкою, за кого голосував.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
“Я віддав свій голос найдостойнішому, а Ви?”, – написав він.
Зазначимо, у бюлетені, зокрема, є прізвище Бобка.
Як повідомив depo.ua голова КВУ Олексій Кошель, фотографування бюлетеня з результатом голосування є порушенням закону про вибори і передбачає відповідальність.
“Можна зрозуміти, якщо хтось робить це, не знаючи норм закону, але політик не має права так поводитися”, – зазначив він.
Ст. 54 Закону України “Про місцеві вибори” регламентує порядок ведення агітації:
– Напередодні і в день голосування забороняється проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій тощо) від імені кандидатів, місцевих організацій партій – суб’єктів виборчого процесу, а також політичних партій, місцеві організації яких є суб’єктами виборчого процесу.
У цей же час забороняється проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів і телепередач чи інших публічних заходів на підтримку місцевої організації партії – суб’єкта виборчого процесу, кандидата, політичної партії, місцеві організації якої є суб’єктами виборчого процесу, а також оголошення місцевою організацією партії, кандидатом, політичною партією, місцеві організації якої є суб’єктами виборчого процесу, про підтримку проведення таких публічних заходів.