У Тернополі Дмитро Ярош презентував національний рух «ДІЯ»

Опубліковано:
1 Березня, 2016 о 19:53

Вчора 1 березня до Тернополя з візитом приїжджав народний депутат України, екс-лідер «Правого Сектора» Дмитро Ярош. Мета візиту – представлення нової національно-патріотичної, громадсько-політичної сили «Народний рух Державницька ініціатива Ярош» (ДІЯ). Дмитро Анатолійович та керівник громадсько-політичного сектору новоствореного руху Андрій Шараскін зустрілися з представниками ЗМІ у приміщенні «Народного руху України», щоб розповісти про новостворену політичну силу та основні напрями діяльності.

 За словами Дмитра Яроша, ідея створення нового руху виникла у грудні 2015-го. Наразі «Народний рух Державницька ініціатива Ярош» – це робоча назва. У травні планується провести установчі збори в Києві, на яких затвердять остаточну назву. Нині «ДІЯ» співпрацює з ГО «Вільні люди» та Самообороною Майдану, а щоб ознайомитися з проблемами на місцях, Дмитро Ярош розпочав зустрічі з пресою і громадами по всій Україні. Тернопіль останнє місто у їхньому маршруті.

 

– Щоб вибудувати ідеологію партії і щоб вона була ефективною, ми зустрічаємося з громадськими організаціями, представниками малого і середнього бізнесу, з силовиками, армійцями, духовенством, – розповів Дмитро Ярош. – Оскільки рух буде перспективний тільки тоді, коли закріпиться в громаді, «ДІЯ» співпрацюватиме з усіма громадськими організаціями та об’єднаннями, в яких державотворчі ініціативи збігаються з ідеєю руху. У нас є кілька напрямів, за якими ми хочемо працювати. По-перше, війна залишається найактуальнішою проблемою і потрібно зробити все можливе для перемоги над агресором. Це й підвищення обороноздатності країни і підтримка законопроекту у ВР про створення добровольчої армії. По-друге, максимально згуртувати і скоординувати діяльність громадських об’єднань на місцях. По-третє, створити тиск на владу, щоб примусити її працювати і виконувати вимоги Майдану. При владі мають буди люди, які довели свою ефективність і корисність, адже у нас спільна мета – здобуття національної держави. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Національний рух Яроша планує об’єднавчий з’їзд у травні і хоче йти на позачергові вибори

 

Крім того, на всеукраїнському і місцевих рівнях будуть створені координаційні центри, які вестимуть просвітницьку та інформативну роботу. «Одна людина не вирішить проблеми, для цього потрібен комплексний підхід, тому ми організовуємо координаторів, які зможуть примирити різні групи та працювати на громаду, – пояснив Андрій Шараскін. – Ми також розуміємо, що за один день змінити країну неможливо, тому будемо прагнути зробити все, що від нас залежить».

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: