У Тернополі буде чергова хвиля подорожчання продуктів?

Опубліковано:
13 Січня, 2016

Після вступу України у зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, цінова ситуація на продуктових ринках повинна стабілізуватися, – прогнозують тернопільські експерти. Крім того, вітчизняні виробники будуть змушені підвищувати якість товарів, щоб гідно конкурувати з європейцями.

 

Виробникам краю потрібно негайно підвищувати якість продукції, – вважає директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Напора. Оскільки поряд із європейською якістю, українські підприємці значно відстають.

 

«Думаю, наші споживачі невдовзі відчують зміни. Виробниками треба вже підвищувати якість продукції, щоб бути конкурентоспроможними на європейському ринку. Також, за прогнозами, повинна відбутися стабілізація цін через суто ринкові фактори. В Україні вільна ринкова економіка і немає державного регулювання цін. Якщо до України ввозитимуть якісну продукцію, то наші виробники будуть змушені також підвищувати якість, або ж знижувати ціни. Іншими методами навчити продавця, який хоче заробити багато неможливо. Тільки чесна конкурентна боротьба може дозволити тримати ціни на рівні», – каже ЗЗ Олег Напора.

 

Поки що є підстави стверджувати, що ситуація на ринку сільськогосподарської продукції краю залишається неконтрольованою. Ціни встановлюють виробники.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: