Керівника апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Марію Чашку увільнено від роботи у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом.

 



У розпорядженні голови ОДА Степана Барни обумовлено, що посадовця увільнено до оголошення рішення про демобілізацію із збереженням місця роботи, але не більше одного року.

 

Нагадаємо, що тимчасовим виконувачем обов’язків керівника апарату Тернопільської облдержадміністрації призначено Віктора Шумаду.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
“Ветеранам потрібне розуміння і вдячність”: інтерв’ю з керівником Ветеранського простору Тернопільщини Дмитром Харчуком
21:10, 3 Лютого, 2026

“Ветеранам потрібне розуміння і вдячність”: інтерв’ю з керівником Ветеранського простору Тернопільщини Дмитром Харчуком

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: