Тернопільщина зміцнює міжнародне партнерство з Польщею
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 6 Лютого, 2026 о 15:05
10.06.2026
12:29:18
На Тернопільщині відбулася зустріч з делегацією Республіки Польща для обговорення розвитку співпраці між регіонами обох країн.
Начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Тарас Пастух разом із представниками обласної ради та головою Богданом Бутковським зустрілися з Консулом Генерального консульства Польщі в Луцьку Кшиштофом Василевським та представниками гмін Біштинек і Бранево, а також Вармінсько-Мазурського воєводства.
Під час зустрічі обговорили:
Особливу увагу приділили розвитку Тернопільщини як аграрного регіону з індустріальним та науковим потенціалом, що відкриває нові можливості для співпраці.
Читайте також: Обман у Telegram: жінка зі Збаража втратила 27 600 грн через «онлайн-роботу»
Обман у Telegram: жінка зі Збаража втратила 27 600 грн через «онлайн-роботу»
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026