У Теребовлі активно запрацювали районні обранці
В Теребовлі відбулося перше пленарне засідання районної ради сьомого скликання. У засіданні взяв участь голова РДА Юрій Ништа.
Депутати розглянули питання утворення і обрання постійних комісій, їх голів, утворення президії Теребовлянської районної ради сьомого скликання. Також обранці затвердили Положення про постійні комісії, президію районної ради.
Питання про регламент, внесення змін до районного бюджету, розгляд низки районних програм вирішено винести на друге пленарне засідання другої сесії ради, котре відбудеться в п’ятницю, 18 грудня.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина