У Почаївській Лаврі жінку за те, що вона” бандерівка” змусили заплатити 300 грн

Опубліковано:
29 Липня, 2015

В мережі Фейсбук Ігор Ковальчук розповідає про прикрий інцидент в Почаївській Лаврі.

 Хто був останій час у Почаєві і може відповісти чи прокоментувати випадок! Спілкувався з паломниками, які тільки повернулись с Почаєва. Відразу кажу паломники з центральної України (не розкольники, не уніати, не правий сектор і навіть не повністю бандерівці). І ось вони мені розповіли про гендорно-економічну політику насельників Почаєвської обителі.

1. При вході в монастир (там група була 8 чоловік) іх охорона відразу запитала звідки вони приїхали, кудою доберались. Вони відповіли і охраник вдійшов в сторону.

2. При поданні записок їм встроїли справжній допит відразу ж звідки вони, роскольники не роскольники, хрещені не хрещені, с хрестиком чи ладанкою, як звати їхнього архієрея, чи ходять в храм. Люди смирено на все відповіли.

3. І третє що їх вбило. З ними була одна жіночка з Івано-Франківщини (родичка однієї із паломниць), перебуваючи у гостях в Центральній Україні вона також вирішила скористатись шансом і поїхати із сестрою до Почаєва. І ось коли прийшов час розраховуватись за записки то всі дали по 50 грн., а їй сказали 300 грн. Вона поцікавилась, а чому так дорого там навіть поіменам якщо рахувати то і до 50 грн не добігає і він ій нагло відповідає “Вы ж бЕндеровка с Западной Украины и было благословение у Вас брать по другой таксе…” Ясно що тут було не до розмов, розпочався скандал, тут позбігались молдовани у підрясниках (без жартів, там зараз кажуть нашестя їх) і почали кричати на неї біснувата, розкольниця і виштовхувати з храму. Ясно що усі вийшли, а з ними ще велика кількість людей (хоча там кажуть зараз зовсім людей мало). Жіночка в трансі вся в сльозах. Підійшли два монахи священнослужителі вислухали в чому проблема, сказали що про таке благословення не чули, взяли в неї записку і обіцяли молитися.

 

Після цієї історії село збирається переходити під КП разом із священником, тому що їх дістало що вони неможуть відвідати українські святині, якщо вони із Західної України чи говорять по українські.

 

І ось питання чи стикався хтось с таким, чи це окремі випадки. Чи правда такса на записки поділена по территоріальних ознаках?

 

Відразу пояснюю для нападників я особисто завжди відрізняю Святиню від того хто в ній знаходиться. І відразу кажу Святиня тут ні в якому випадку не вина за діяння тої чи інщої особи.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: