Усі необхідні продукти поставляються у дошкільні навчальні заклади міста, а вихованці забезпечені повноцінним харчуванням. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Відтак, слова одного із депутатів міської ради про те, що у дитсадки Тернополя у грудні не завозили продукти, не відповідають дійсності.
– Протягом грудня у дитячі садки міста здійснювалися поставки м’ясо-молочних продуктів, круп, борошна, овочів та фруктів, хліба у достатній кількості, з яких для дітей було приготовлене повноцінне харчування, – зазначив Сергій Надал.
Серед інших продуктів, протягом грудня у дитячі садки Тернополя було поставлено: м’ясо – 10028, 6 кг, риба – 3777 кг, масло – 908,7 кг, молоко – 6104,6 кг,сметана – 972 кг, сир – 361 кг, яйця – 60830 шт, цукор – 6 200 кг та ін.
Крім того, вже прийнято рішення про виділення коштів на харчування дітей у садочках. Зокрема, передбачені ті категорії дітей, які будуть харчуватися безкоштовно за рахунок коштів бюджету. Це діти-інваліди, діти-сироти, які позбавлені батьківського піклування, діти бійців АТО.
Є необхідне забезпечення по харчуванню і в школах. Зокрема, у 2016 році було виділено понад 3 млн грн. За ці кошти безкоштовно харчуватимуть дітей-сиріт, дітей, які мають особливі потреби, дітей сім’ї, яких отримують допомогу як малозабезпечені та дітей батьки яких визначені учасниками бойових дій чи загинули під час проведення АТО.