07 вересня 2015 року співробітники Заліщицького районного підрозділу Чортківського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області, спільно з капеланом церкви «Адвентистів Сьомого Дня» Василем Кривенчуком, організували та провели для підоблікових осіб відеолекторій на тему: «Алкоголізм, профілактика, лікування та наслідки».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Під час заходу капелан Василь Кривенчук розповів реальні історії із життя людей, які являються залежними від алкоголю, про їхні проблеми в сім’ї, на роботі та в побуті. Також продемонстрував відеосюжет з життя дівчини, яка постраждала внаслідок аварії спричиненої нетверезим водієм.
Потрібно задуматися скільки покалічено життів через байдужість, нерозуміння того, яким підступним та небезпечним є «зелений змій», оскільки значна частина злочинів скоєна підобліковими саме в стані алкогольного сп’яніння.
Оксана Маційовська,
інспектор Заліщицького РП
Чортківського МВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області