Добра пам’ять про добру людину.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Фронтовий журналістський комплект, який належав світлої пам’яті Федору Миколайовичу Крежчківському, викладачу місцевого технікуму механізації та електрифікації сільського господарства, учаснику Другої світової війни, великому книголюбу, зберігається у Бережанському краєзнавчому музеї.
Як розповів старший науковий співробітник музею Микола Проців, на цій друкарській машинці Федір Миколайович писав чудові поезії (він автор декількох поетичних збірок), публіцистичні статті. Клавіатура цього дива-техніки ще й досі зберігає тепло його рук, ще ніхто з відвідувачів музею не пройшов повз раритетний експонат байдуже.
Микола Проців, який також багато пише, каже: “Федір Миколайович був улюбленцем всіх студентів, а особисті предмети людей, як відомо, зберігають енергетику їхніх власників. Так народжується і формується людська пам’ять. Добра пам’ять про добру людину”.
Валентина СЕМЕНЯК