«У нашій міській раді є якісь дійсно компетентні люди, щоб нарешті змогли вирішити проблему з водою по вул. Січ.Стрільців??, – написала користувач Helena Szм на офіційній сторінці Бережанської міської ради у Фейсбуці. – Чи ви всі компетентні тільки перед виборами і тільки на словах? Вже третій тиждень розкопана яма, третій тиждень тече вода. Можна надіятися, що за пару днів вдасться все залагодити? Чи починати вас прославляти по всій країні?»
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Для інформації, на недавніх місцевих виборах перемогу здобув представник Всеукраїнського обєднання «Батьківщина» Володимир Музичка. Попередньо він вже обіймав цю посаду п’ять років. І саме за його каденції розпочалися згадані проблемні ремонтні роботи на вулиці Січових Стільців.