У Товстенській громаді відкрили Алею Віри і Надії для військовослужбовців, які зникли безвісти або перебувають у полоні

Опубліковано:
19 Серпня, 2026 о 18:06
алея надії товстенська громада
У Товстенській громаді відкрили Алею Віри і Надії для військовослужбовців, які зникли безвісти або перебувають у полоні.

У Товстенській громаді відкрили Алею Віри і Надії — місце, присвячене військовослужбовцям, які зникли безвісти під час виконання бойових завдань або перебувають у полоні.

«На стендах розміщено 32 світлини наших Захисників – чоловіків, синів, братів, батьків, друзів, які стали на захист України та досі не повернулися додому. Для когось очікування триває місяцями, для когось – уже роками», — повідомили на фейсбук-сторінці Товстенської селищної територіальної громади.

Під час відкриття молилися за військовослужбовців, їхнє повернення додому, мир в Україні та сили для родин, які живуть у невідомості. Священнослужителі освятили портрети Захисників.

алея надії
У Товстенській громаді відкрили Алею Віри і Надії для військовослужбовців, які зникли безвісти або перебувають у полоні.

До заходу долучилися перший заступник начальника Чортківської районної військової адміністрації Борис Гусак, заступниця голови Чортківської районної ради Зоряна Сасанчин та Товстенський селищний голова Іван Проданик.

Посадовці висловили підтримку родинам військових, які щодня чекають на повернення своїх рідних, та побажали їм сили й витримки.

алея надії
У Товстенській громаді відкрили Алею Віри і Надії для військовослужбовців, які зникли безвісти або перебувають у полоні.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #алея надії, #безвісти зниклі, #Товстенська громада, #Товстенська територіальна громада, #товстеньке
Статті
Інтерв'ю
“Я відмовився вбивати”: історія про вибір, віру та службу
15:29, 19 Серпня, 2026

“Я відмовився вбивати”: історія про вибір, віру та службу

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: