У Тернополі звільнили 39 кондукторів тролейбусів
У Тернополі у період від 1 червня 2023 року до 1 червня 2024 року було звільнено 39 кондукторів.
Про це йдеться у відповіді Тернопільської міської ради на запит кореспондентів Суспільного.
Журналісти звернулись з інформаційним запитом, щоб дізнатись скільки кондукторів звільнили і скільки перейшли на посаду контролера. Також запитали яку суму з бюджету громади виділили на впровадження безкондукторної системи оплати.
Із 39 звільнених кондукторів, 17 переведено контролерами. Також у 52 тролейбусах встановили 495 валідаторів. Економія коштів визначиться за результатами фактичної роботи, після проведення порівняння за визначений період. Кошти на впровадження безкондукторної системи оплати в громадському транспорті міста не виділялись, — йдеться у відповіді на запит.
Останні новини:
- Частині закладів харчування у Тернополі дозволили працювати вночі
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр