У Тернополі звільнили 39 кондукторів тролейбусів
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 14 Червня, 2024 о 20:12
24.06.2026
14:55:25
У Тернополі у період від 1 червня 2023 року до 1 червня 2024 року було звільнено 39 кондукторів.
Про це йдеться у відповіді Тернопільської міської ради на запит кореспондентів Суспільного.
Журналісти звернулись з інформаційним запитом, щоб дізнатись скільки кондукторів звільнили і скільки перейшли на посаду контролера. Також запитали яку суму з бюджету громади виділили на впровадження безкондукторної системи оплати.
Із 39 звільнених кондукторів, 17 переведено контролерами. Також у 52 тролейбусах встановили 495 валідаторів. Економія коштів визначиться за результатами фактичної роботи, після проведення порівняння за визначений період. Кошти на впровадження безкондукторної системи оплати в громадському транспорті міста не виділялись, — йдеться у відповіді на запит.

06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026