У Тернополі жінка зламала руку під час поїздки тролейбусом
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 9 Травня, 2025 о 13:16
24.06.2026
14:56:54
8 травня близько 21:00 до поліції надійшло повідомлення від медиків про травмовану пасажирку в громадському транспорті.
67-річна жінка їхала тролейбусом за маршрутом «готель Тернопіль – вул. Київська», коли водій різко загальмував. Від раптового гальмування вона впала та звернулася до травмпункту. Лікарі діагностували перелом руки.
Наразі обставини події з’ясовує слідчо-оперативна група. У поліції закликають пасажирів бути обережними, а водіїв – максимально уважними під час руху.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026