У Тернополі вшанували пам’ять нацгвардійця Марата Сабірова
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 7 Лютого, 2026 о 16:06
25.06.2026
02:00:46
У Тернополі вшанували пам’ять нацгвардійця Марата Сабірова, який два роки тому загинув, захищаючи Україну.
Про це повідомили у 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України.
Він був старшим офіцером бойової групи штурмового загону спеціального призначення «Омега» Центру спеціального призначення Національної гвардії України. Раніше проходив службу у складі 2 Галицької бригади в Тернополі. Після початку повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання на Донеччині у підрозділі спеціального призначення.
6 лютого військовослужбовець загинув під час артилерійського обстрілу.
За словами побратимів, Марат Сабіров був офіцером, на якого можна було покластися у найскладніших обставинах. Його згадують як виваженого, професійного та відповідального військового, який завжди дбав про безпеку підлеглих і товаришів по службі.

Читайте також: Сільський голова Трибухівців отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «За сприяння війську»
Сільський голова Трибухівців отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «За сприяння війську»
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026