У Тернополі водійка збила хлопчика на пішохідному переході
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 23 Вересня, 2024 о 09:02
09.06.2026
20:32:08
Аварія з потерпілими сталася вранці, 23 вересня. Водійка на “Фольксвагені” збила хлопчика, який з велосипедом переходив дорогу по пішохідному переході.
ДТП сталася біля церкви Петра і Павла, що на Алясці. За попередніми даними, жінка за кермом автомобіля збила хлопчика, який переходив дорогу з велосипедом. На місці події працювала поліція та швидка. Дитину забрали до лікарні для надання медичної допомоги. Обставини аварії з’ясовують правоохоронці.


17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026