У Тернополі водій збив двох неповнолітніх дівчат
- Опубліковано: Марія Дубас
- —
- 4 Лютого, 2025 о 15:06
24.06.2026
22:41:03
У Тернополі двоє 17-річних дівчат потрапили під колеса автівки. Про це на спецлінію поліції повідомили свідки. На місце аварії виїжджала слідчо-оперативна група Тернопільського райуправління поліції.

Як повідомляють у поліції, автопригода трапилася 4 лютого близько 13:00 у Тернополі на Замковій вулиці. Водій автомобіля Opel Astra допустив наїзд на двох пішоходів – дівчат 2007 року народження.
На момент ДТП дівчата знаходилися на нерегульованому пішохідному переході. Травмованих підлітків доправили до лікарні. Водій попередньо тверезий, але у нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026