Ноу-хау від тернопільських волонтерів – польовий бойлер для фронту. Нагрівач води працює на твердому паливі і максимально пристосований до фронтових умов.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Виготовляють бойлер із використаних газових балонів.
Зварювальник Степан Новак вже 15 років на пенсії. Та аби допомогти українській армії чоловік згадав старе ремесло. Разом із іншими волонтерами він працював над першим фронтовим водонагрівачем.
За раз у бойлері можна нагріти до 50 літрів води. Цього достатньо аби помилося 10-ть солдатів. У використанні, кажуть активісти, бойлер простий.
За день волонтери виготовляють два-три польових бойлери. Якщо вистачатиме необхідних матеріалів, то виробництво обіцяють збільшити. Перші 10 нагрівачів уже доїхали на Донбас. То ж новий рік в окопах українські солдати зустрічатимуть чистими.