У Тернополі у пам’ять про випускника медуніверситету Героя Івана Попіля люди здавали кров
На колективну донацію крові у пам’ять про Героя прийшли батьки Івана, рідні, друзі та студенти Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.
Про це повідомляє Тернопільський центр крові.
— Сьогодні у нашому центрі відбулася колективна донація крові, присвячена пам’яті Івана Попіля — випускника Тернопільського національного медичного університету, який рік тому загинув на війні, — йдеться в повідомленні.
Акцію організувала університетська спільнота донорів Red Line — молодіжний рух ТНМУ, створений для популяризації донорства серед студентів і викладачів.
Хтось знав Героя особисто, інші — почули його історію й захотіли вшанувати пам’ять доброю справою.
— У мого сина було велике, щире й відкрите серце. Він часто здавав кров… Іван казав: «Мамо, це допомагає людям», — згадує Галина Попіль, мама Івана.
У Центрі крові висловили вдячність кожному, хто долучився до цієї важливої ініціативи.
Пам’ять про Героїв живе у наших справах, словах і серцях.
Останні новини:
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті