У Тернополі шукають 100 кращих тернополян (ВІДЕО)

Опубліковано:
13 Лютого, 2015 о 15:58

Перший в Україні незалежний, публічний народний праймеріз сьогодні стартував у Тернополі.

 – Ми презентуємо проект, який надзвичайно актуальний сьогодні, – розповідає один з його ініціаторів Назар Зелінка. – Наш друг Віктор Гурняк свого часу говорив, що в Україні відбуваються дві війни. Одна – на Сході, а інша – всередині кожного з нас та всередині країни. «Тернопільський народний праймеріз» покликаний активізувати суспільство, мешканців Тернополя, аби вони захотіли взяти активну участь у житті нашого міста.

 

Протягом двох  місяців у Тернополі відбудеться  ряд заходів з пошуку найавторитетніших, найфаховіших, найпорядніших жителів міста. В результаті цих пошуків сформують список «100 кращих тернополян 2015».

– Хто будуть ці люди ми не знаємо, але вважаємо що нам, тернополянам, варто провести оцінку самих себе та порівняти «список кращих» з існуючими владно-політичними елітами, каже Назар.

Дана ініціатива не є прямим чи прихованим політичним проектом жодної з партій чи то кандидатів у депутати або міського голову.

 

Як зазначають ініціатори, мета проекту – прискорення формування громадянського суспільства та поштовх для формування нової сучасної й ефективної еліти міста.

Ми плануємо провести максимально широкі багаторівневі пошуки кращих тернополян та, після справедливого й публічного загальноміського голосування за пропонованою нами захищеною методикою, оприлюднити для обговорення список «TOP100» осіб з найвищою підтримкою громади, – додають організатори.

 

Фінансово підтримали народний праймеріз тернопільські підприємці, яким не байдужа доля рідного міста. Пошуки достойних тернополян проходитимуть у три етапи:

 

І. Збір кандидатів для участі голосуванні (13 лютого – 15 березня) 

Популяризація проекту з метою залучення максимально широких верств населення для обговорення та висунення кандидатур, котрі братимуть участь в голосуванні. До рейтингового голосування будуть допущені ті кандидати, котрих висунуло не менше як 50 тернополян.

 

Кандидатури можна подавати письмово (заповнення та подача вуличним волонтерам проекту коротких анкет-заявок), телефоном (зателефонувавши або надіславши sms) та через Інтернет-сайт  http://top100.te.ua/. 

Будь-хто з тернополян може висунути кілька кандидатів, але за одного і того ж кандидата можна подати заявку лише раз.
 

 

ІІ. Проведення голосування (15 березня – 15 квітня)

Безпосередньо сама процедура голосування. Проголосувати можна письмово (заповнивши відповідний бюлетень у вуличних волонтерів), телефоном (зателефонувавши або надіславши sms) та на Інтернет-сайті. Голос можна віддати кільком кандидатам одночасно, але за одного і того ж кандидата – лише один раз.

 

ІІІ. Підведення підсумків (15 квітня – 1 травня)

Оприлюднення результатів праймеріз – рейтинг «ТОП100» жителів міста, котрі користуються найбільшою підтримкою громади.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: