enerhetyk-ua Вуличне радіо

У Тернополі п’яний водій перебував у розшуку і намагався відкупитися від поліції $3000

Опубліковано:
22 Вересня, 2025 о 12:27
У Тернополі п’яний водій перебував у розшуку і намагався відкупитися від поліції $3000
У Тернополі п’яний водій перебував у розшуку і намагався відкупитися від поліції $3000. Фото ГУНП.

41-річного жителя Тернополя затримали поліцейські після переслідування. Чоловік, керуючи автомобілем Dacia Dokker, порушив правила дорожнього руху та проігнорував вимогу зупинитися. Водія наздогнали й з’ясували, що він перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Результат тесту Drager підтвердив наявність алкоголю в організмі.

Під час перевірки документів виявилося, що чоловік перебуває в розшуку за порушення правил військового обліку. Щоб уникнути відповідальності, він намагався підкупити поліцейських — спочатку пропонував 2000 доларів, а потім підвищив суму до 3000. На місце викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала факт пропозиції неправомірної вигоди.



За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 ККУ (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі), що передбачає до 4 років ув’язнення. Також на водія склали адмінпротоколи за керування у стані сп’яніння, ігнорування вимоги про зупинку та порушення правил користування ременями безпеки.

Окрім цього, його доставили до територіального центру комплектування для оновлення військово-облікових даних, повідомили у поліції Тернопільщини.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #п'яний водій, #поліція, #розшук, #ТЦК
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тихович Петро про вербування дітей спецслужбами, булінг та ДТП
10:10, 19 Вересня, 2025

Як вберегти дитину від небезпек: поради начальника ювенальної превенції Тернопільщини

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: