У Тернополі провели чемпіонат міста зі сноубордингу
Змагання відбулись на гірськолижній трасі, у яких взяли участь 66 вихованців СДЮСШОР «Екстрім» Тернопільської міської ради.
- Опубліковано: Любов Сонячна
- —
- 30 Січня, 2026 о 08:43
24.06.2026
12:00:54
Спортсмени змагалися у 13 вікових категоріях – від 6 до 23 років.
Змагання проводилися у дисципліні слалом-гігант. Переможці та призери визначалися за результатами проходження траси на швидкість.
«За підсумками чемпіонату 39 спортсменів були нагороджені медалями та грамотами», – повідомляють на сайті Тернопільської міської ради.
Організаторами заходу виступили управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради спільно з СДЮСШОР «Екстрім» ТМР.
Читайте також: Школярі з Тернополя вибороли перемоги на обласному етапі олімпіад
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026