У Тернополі через аварію без води декілька вулиць
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 26 Березня, 2026 о 10:00
24.06.2026
21:29:36
У Тернополі через аварію тимчасово припинено водопостачання на кількох вулицях.
У Тернополі 26 березня через аварійну ситуацію на водомережі тимчасово відсутнє водопостачання на кількох вулицях міста. Про це повідомляють у комунальному підприємстві.
Без води залишилися будинки за такими адресами:
Аварійно-ремонтні роботи планують завершити до 15:00. Після відновлення подачі води можливе тимчасове її помутніння.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026