У Тернополі частина «Східного» залишиться без води

Опубліковано:
15 Травня, 2026 о 08:11
У Тернополі частина міста залишиться без води
Не буде води у Тернополі. Фото з відкритих джерел

11 вулиць Східного масиву будуть без води 20 травня — водоканал ремонтуватиме водогін. Мешканцям перелічених вулиць слід запастися водою.

Про це повідомили у водоканалі.

— У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на водопровідній мережі на просп. Степана Бандери з 09.00 до 21.00 год 20 травня буде припинено подачу холодної води до житлових будинків і адміністративних приміщень за адресами:

просп. Бандери від №37 до №87,
вул. Чайковського,
вул. Богуна,
вул. Мєшковського,
вул. Стефаника,
вул. Пулюя,
вул. Глибока,
вул. Нова,
вул. Новосонячна,
вул. Сонячна,
вул. Малишка.

У водоканалі перепрошують за тимчасові незручності та закликають подбати про запаси води.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вода, #водоканал
Статті
Інтерв'ю
розмова з Анною Тарасенко
15:29, 6 Червня, 2026

“Він на фронті захищає країну”: історія дружини Героя в проєкті “Такі часи”

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: