У Тернополі будуть нові тролейбуси-“гармошки”
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 16 Жовтня, 2014 о 09:48
10.06.2026
12:47:39
Сьогодні в чеському місті Злін завантажили на залізничні платформи перші два тролейбуси “Škoda 15Tr”, які за тиждень-півтора будуть у Тернополі.
Тим часом уже триває підготовка до транспортування наступних двох тролейбусів. Цього місяця вже їздитимуть чотири нових тролейбуси по місті.
Всього Тернопіль цього року поповниться вісьмома тролейбусами.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026