У Тернополі 11 березня відключать воду в кількох будинках

Опубліковано:
10 Березня, 2026 о 21:10
У Тернополі частина міста залишиться без води
Не буде води у Тернополі. Фото з відкритих джерел

Комунальне підприємство “Тернопільводоканал” повідомляє про тимчасове припинення водопостачання на частині вулиці Михайла Вербицького.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на водопровідній мережі 11 березня з 9:00 до 17:00 буде відсутня подача холодної води за адресами: вул. Михайла Вербицького, будинки № 6, 8, 8А та 10.

У водоканалі просять вибачити за тимчасові незручності та рекомендують завчасно зробити необхідний запас води.

На Тернопільщині жінка незаконно перереєструвала землю зниклого безвісти військового

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вода, #водоканал, #тернопільводоканал
Статті
Інтерв'ю
Оксана Цимбалюк про хор «Тоніка», ADORAMUS та служіння через музику
12:35, 13 Червня, 2026

Тернополянка Оксана Цимбалюк про хор «Тоніка», ADORAMUS та служіння через музику

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: