Благодійні термінали встановили у тернопільських лікарнях. Кажуть, щоб позбутися корупції в лікувальних закладах. Містяни частенько нарікали на благодійні внески, котрі вимагали лікарі та медсестри. Що відбувалося потому з коштами годі було з’ясувати. Тому міська влада вирішила зробити як в європейських країнах.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера