У Шумську діти висадили дерева в парку, який десятки років тому започаткували школярі
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 9 Листопада, 2024
24.06.2026
22:11:34
У Шумському міському парку школярі висадили понад 40 кленів. Акцію організували представники Молодіжної ради Шумської громади. За словами голови громади Вадима Боярського, перші дерева у цьому парку колись теж садили місцеві учні.
«За розповіддю мого батька,1931 року народження, його покоління, будучи учнями започатковувало цей парк. Сьогодні внуки та правнуки того покоління оновлюють та дбають про збереження місця відпочинку», – розповів Вадим Боярський.
На сторінці Шумської громади написали, що саджанці кленів надало Суразьке лісництво.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026