У лікарні помер військовий з Тернопільщини Андрій Убрамик

Опубліковано:
27 Серпня, 2025 о 09:20
У лікарні помер 50-річний військовий з Тернопільщини
Андрій Убрамик. Фото громади.

Чорна стрічка скорботи не залишає Скориківську громаду. За цей тиждень це вже третій Герой, який повертається до рідного дому на вічний спочинок.

З глибоким сумом повідомляють про смерть солдата, захисника України Андрія Дмитровича Убрамика, 1974 року народження, із села Скорики.



Про це поінформувала Скориківська сільська рада.

Серце воїна зупинилося 24 серпня 2025 року у лікарні від важкого поранення, отриманого в бою за Україну. Його мужність, непохитна сила та вірність Батьківщині житимуть у пам’яті кожного.

Зустріч захисника відбудеться 27 серпня:

о 17:00 біля Ангела-Хоронителя у Підволочиську,

о 17:30 в селі Скорики, після чого героя проведуть до рідного дому.

О 20:00 буде відслужена панахида за душу полеглого воїна. Похорон відбудеться у четвер, 28 серпня, о 14:00.

Громаду просять прийти та зустріти захисника з пошаною.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #війна, #убрамик
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Євгенія Кузнєцова
19:05, 8 Листопада, 2025

Євгенія Кузнєцова: про діалекти, літературу та радіодиктант

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: