У Кременці відкрили чотири меморіальних дошки загиблим військовослужбовцям Юрію Качанову, Роману Козирі, Василю Ковальчуку та Юрію Нагребельному. Пам’ятні плити встановили на фасаді НВК Кременецької ЗОШ І -ІІІ ступенів № 5.
Участь у відкритті меморіальних плит взяли: батьки, діти і дружини полеглих воїнів, священники, представники влади, учні й працівники школи, а також жителі громади.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
«Священники відправили заупокійну службу та освятили пам’ятні дошки воїнів. Пам’ять про українських Героїв вічна і невмируща. Їхні подвиги відображають мужність, сили і відданість нації. Їхня жертовність та відвага надихають наші серця й залишають незгасну відданість і пам’ять про їхні вчинки. Вічна пам’ять та вічна слава Героям захисникам», – йдеться на сторінці громади у мережі Facebook.
![](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/436384347_421939310466301_1585131788465280254_n-scaled.jpg)
![](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/435716477_421939433799622_6237486244732636174_n-scaled.jpg)