У Кременці продавчиня поцупила 100 000 гривень і отримала 8 років тюрми
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 9 Жовтня, 2024 о 23:13
24.06.2026
21:10:54
Протягом чотирьох місяців жителька Кременця забирала кошти з каси, поки нестачу не помітив власник магазину та не звернувся до поліції. Загальна сума привласнених грошей – близько 100 000 гривень.
За допомогою до співробітників Кременецького райвідділу поліції звернувся власник одного з місцевих торговельних закладів. Чоловік повідомив, що під час ревізії виявив нестачу значної суми коштів. Під час перевірки отриманої інформації оперативники поліції з’ясували, що привласнила гроші раніше не судима 44-річна працівниця магазину. Вона періодично видаляла деякі товари з чеків, що дозволяло частину грошей забирати собі. За попередньою інформацією, фігурантка привласнила близько 100 000 гривень.
Слідчі поліції проводять розслідування в рамках кримінального провадження відповідно до ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі. Вирішується питання про повідомлення зловмисниці про підозру.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026