У Козовій автокрадій пішки тікав від поліції залізничною колією
- Опубліковано: Марія Дубас
- —
- 17 Січня, 2025 о 18:08
У Козовій чоловік викрав автомобіль марки Dacia Logan, який знаходився на вулиці Грушевського, неподалік автовокзалу. Злодія викрили менш ніж за годину, і він спробував пішки втекти залізничною колією. Та його план провалився.

За словами правоохоронців, 16 січня, о 7 годині ранку на лінію “102” надійшло повідомлення про скоєний злочин. Завдяки оперативним діям поліції, вже за годину підозрюваного було виявлено та затримано в селі Теофіпілка Тернопільського району.
У спробі сховатися від поліції, фігурант покинув авто та став пішки втікати залізничною колією в напрямку Тернополя, уникаючи центральних автошляхів. Проте його все ж наздогнали і затримали. Тепер йому загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі.
Зловмиснику вже оголосили підозру за ч. 1 статті 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Триває слідство.
23:12, 8 Грудня, 2025
17:17, 8 Грудня, 2025
23:01, 6 Грудня, 2025