У Чорткові заборонили використовувати територію індустріального парку «Chortkiv West» для городництва
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 10 Квітня, 2026 о 16:06
10.04.2026
22:48:03
У Чорткові заборонили використовувати територію індустріального парку «Chortkiv West» для ведення городництва. Йдеться про земельну ділянку площею 87,68 гектара, яка має інше цільове призначення.
У міській раді наголошують: будь-які спроби обробітку цієї землі є порушенням законодавства.
За інформацією Чортківської міської ради, ділянка відведена для розвитку промисловості, а не сільського господарства.
Зокрема:
Йдеться про будівництво підприємства з переробки та розливу олії, а також прокладання інженерних комунікацій.
У міськраді підкреслюють, що самовільне використання землі може ускладнити реалізацію проєкту.
Зокрема, проведення сільськогосподарських робіт:
Влада наголошує, що індустріальний парк має стратегічне значення для громади, адже передбачає залучення інвестицій і створення нових робочих місць.
У разі виявлення порушень керуюча компанія — КП «Агенція місцевого економічного розвитку» — повідомлятиме правоохоронні органи. Мешканців громади закликають утриматися від будь-яких робіт на цій території та дотримуватися встановленого цільового призначення земель.
Читайте також: Помер художник із Борщівщини Євген Шпак
18:17, 22 Березня, 2026
06:13, 3 Березня, 2026
13:27, 25 Лютого, 2026