У Чорткові нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС
У Чорткові відзначили 40-ті роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Біля пам’ятного знака жертвам катастрофи відбулася поминальна панахида.
Представники міської влади, громадськість та мешканці міста хвилиною мовчання і молитвою вшанували ліквідаторів наслідків аварії. Священнослужителі відправили панахиду за загиблими, після чого присутні поклали квіти до пам’ятного знака.
З нагоди 40-х роковин трагедії перша заступниця міського голови Наталія Войцеховська вручила відзнаки «За честь і відвагу» ліквідаторам аварії — Ігорю Бойку, Богдану Постоловському, Богдану Гевку, Адріану Музиці, Сергію Рожку та Олегу Кресінському.
Читайте також: У Тернополі відкрили виставку до 40-х роковин Чорнобильської трагедії
У Тернополі відкрили виставку до 40-х роковин Чорнобильської трагедії