У Чорткові нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Опубліковано:
27 Квітня, 2026 о 18:08
У Чорткові нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС
У Чорткові нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Чорткові відзначили 40-ті роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Біля пам’ятного знака жертвам катастрофи відбулася поминальна панахида.

Представники міської влади, громадськість та мешканці міста хвилиною мовчання і молитвою вшанували ліквідаторів наслідків аварії. Священнослужителі відправили панахиду за загиблими, після чого присутні поклали квіти до пам’ятного знака.

З нагоди 40-х роковин трагедії перша заступниця міського голови Наталія Войцеховська вручила відзнаки «За честь і відвагу» ліквідаторам аварії — Ігорю Бойку, Богдану Постоловському, Богдану Гевку, Адріану Музиці, Сергію Рожку та Олегу Кресінському.

У Чорткові нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС
У Чорткові нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС
У Чорткові нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС
У Чорткові нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Читайте також: У Тернополі відкрили виставку до 40-х роковин Чорнобильської трагедії

У Тернополі відкрили виставку до 40-х роковин Чорнобильської трагедії

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Чортківська міська рада
Теги: #Ліквідатори ЧАЕС, #нагородили, #ЧАЕС
Статті
Інтерв'ю
САУ Богдана 50 окрема артилерійська бригада
19:26, 24 Червня, 2026

Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: