У бою за Україну загинув випускник Матвіївського закладу Денис Диванюк

Воїн загинув 5 квітня 2026 року поблизу населеного пункту Межова Синельниківського району Дніпропетровської області.

Опубліковано:
7 Квітня, 2026 о 13:51
Денис Диванюк
Денис Диванюк

Данис був випускником Матвіївського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів, проживав у селі Матвіївці.

Сьогодні у стінах рідної школи навчаються його рідні сестри.

Сумну звістку повідомили на фейсбук-сторінці Матвіївського ЗЗСО.

«Світла пам’ять про Дениса Диванюка назавжди залишиться у наших серцях. Це невимовний біль для рідних і близьких, для всіх, хто знав і цінував його», – йдеться у повідомленні.

Денис Диванюк був командиром відділення – командиром екіпажу безпілотних літальних комплексів відділення безпілотних авіаційних комплексів взводу безпілотних авіаційних комплексів роти безпілотних авіаційних комплексів механізованого батальйону військової частини А4***.

Щирі співчуття мамі та сестрам загиблого.

Вічна пам’ять і слава Герою.

Читайте також: На війні загинув випускник ЗУНУ Руслан Лялик: громада прощається з Героєм

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вічна пам’ять, #Денис Диванюк, #загинув захисник
Статті
Інтерв'ю
50 бригада
12:32, 4 Квітня, 2026

Шлях «Скіфа»: як колишній спецпризначенець поліції став «богом війни» та очолив артилерійську батарею

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: