Тіло загиблого в АТО Віталія Лотоцького зустрічали сьогодні у Тернополі. Чоловіка мобілізували на початку серпня минулого року, служив у 128 бригаді. З 6 жовтня служив під Дебальцево. Разом із Віталієм привезли тіло ще одного бійця, яке доправлять на батьківщину у місто Берегово, що на Закарпатті.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Ховатимуть Віталія Лотоцького у вівторок, 10 березня.