Тернополянин Денис Фік здобув бронзову нагороду на чемпіонаті України
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 14 Червня, 2024 о 07:10
07.06.2026
05:05:06
Тернополянин Денис Фік здобув «бронзу» на чемпіонаті України з пляжного самбо серед чоловіків та жінок. Змагання проводили в Тернополі на відпочинковій зоні «Циганка».
Всього у чемпіонаті взяли участь більше сотні спортсменів з 14 областей. Вони змагалися у чотирьох вагових категоріях.
«Тернополянин Денис Фік став бронзовим призером чемпіонату України серед чоловіків у ваговій категорії до 58 кілограмів та виконав норматив майстра спорту України. Підготував спортсмена тренер, викладач КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського, Заслужений тренер України Віталій Гнатишин. Чемпіонат світу відбудеться наприкінці літа в Марокко», – розповіли у Тернопільській міській раді.

15:30, 17 Травня, 2026
16:22, 13 Травня, 2026
18:12, 19 Квітня, 2026