Тернополяни здобули призові місця на чемпіонаті України з флорболу
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 25 Травня, 2024 о 08:10
18.06.2026
08:06:55
П’ять тернопільських команд відзначилися на чемпіонаті України з флорболу. Вони зайняли призові місця. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.
Змагання відбувалися з вересня 2023 року до травня 2024 року. Команди грали 3 тури. 4 команди в кожній категорії виходили у стадію плей-оф і у минулі вихідні вже завершилася фінальна частина чемпіонату.
Флорбол – це командний вид спорту, одним із різновидів хокею з м’ячем. Змагаються 2 команди. Для гри використовують пластиковий м’яч і спеціальну ключку.





17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026